Вінницька єпархія УПЦ (МП) вирішила заснувати у Вінниці чоловічий монастир

11:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій єпархії УПЦ (МП) вирішили заснувати чоловічий монастир в мікрорайоні Академічний у Вінниці. 

Як йдеться на сайті Вінницької єпархії УПЦ (МП), таке рішення ухвалили напередодні, 4 травня, під час робочої наради настоятелів та намісників монастирів Вінницької єпархії під головуванням митрополита Варсонофія.

– Вирішено заснувати у Вінниці чоловічий монастир на честь святого пророка Божого Іллі, що знаходиться у мікрорайоні Академічний, – йдеться в повідомленні.

Загалом, під час засідання у Вінницькій єпархії УПЦ (МП) обговорювали “актуальні питання, що стосуються чернечого життя у монастирях Вінницької єпархії”. Зокрема, було призначено благочинного у справах монастирів, ним став архімандрит Єнох (Торак).

Нагадаємо, нещодавно у Вінницькій облраді ухвалили рішення щодо розірвання договорів оренди з УПЦ “в єдності з московським патріархатом”. Також рішенням було спрямовано чергове звернення до ВРУ щодо заборони московської церкви в Україні. Схоже рішення до Верховної Ради спрямували і в міській раді.

Фото – з сайту Вінницької єпархії УПЦ (МП)

Читайте також: Розірвання договорів оренди та звернення до ВРУ: у Вінницькій облраді ухвалили рішення щодо діяльності УПЦ МП

Читайте також: У Вінницькій міськраді також звернулись до ВРУ щодо заборони діяльності УПЦ МП

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.