Вінницька обласна дитяча лікарня отримала генератор озону для дезінфекції приміщень

15:00
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінницькій обласній дитячій лікарні з’явився автоматизований прилад для дезінфекції – генератор озону від польських розробників. Такий прилад в закладі з’явився в межах грантового проєкту.

Про це повідомляє “Місто над Бугом” з посиланням на Світлану Пустовіт, комунікаційну менеджерку Міжнародної громадської організації “Україна-Польща-Німеччина” та розповіла Vежі представниця Вінницької обласної дитячої лікарні Олена Горошинська.

Зазначається, що поява генератора – грантовий проєкт Міжнародної громадської організації “Україна-Польща-Німеччина” у співпраці з польськими партнерами.

– Цей проєкт реалізовує польська компанія. Завдяки їй у Вінниці приїде (станом на 14:30 12 березня генератор уже в закладі – авт.) автоматизований дезінфектор PROCAD. Вони подали, в листопаді отримали підтвердження в тому, що вони отримали фінансування, і почалась реалізація. І пізніше у Львові буде міжнародний семінар, де учасники будуть обмінюватись досвідом, – розповідала Світлана Пустовіт, йшлося в публікації видання.

Зазначається, що програму автоматизованого планування дезінфекції для медичних закладів у Вінниці мали презентувати члени польської делегації – керівник проєкту Станіслав Алвасяк та власниця фірми-розробника інноваційного обладнання Христина Янчукович.

Фото з презентації

Як розповіла Vежі Олена Горошинська, прилад презентували в закладі уже сьогодні, 12 березня. Мобільний генератор озону планують використовувати у приміщеннях двох інфекційних боксованих відділень лікарні.

Крім Вінницької обласної дитячої лікарні, прилад для дезінфекції приміщень попередньо отримають ще дві лікарні, які розташовані у Львівській області та одна лікарня на Тернопільщині.

Фото надані Оленою Горшинською

Читайте також: Міністр Степанов у Вінниці: про вакцини, “червону” карантинну зону та зарплати медиків. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.