Вінницька обласна дитяча інфекційна лікарня отримала благодійну допомогу від Ізраїлю

8:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня отримала благодійну допомогу від Посольства Ізраїлю в Україні. Вантаж включає десятки тисяч засобів індивідуального захисту та витратних матеріалів.

Як повідомили на сайті Вінницької облдержадміністрації, йдеться про маски, щитки, рукавички, халати, шприци, крапельниці тощо.

– Загалом, прийнято рішення передати допомогу трьом інфекційним лікарням на території України. Окрім лікарні у місті Вінниці, ми передамо допомогу до Умані й Ужгорода. Сподіваємось, що допомога буде корисною і своєчасною, –  зауважив Міхаель Бродський, Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні.

Також Міхаель Бродський підкреслив, що боротьба проти ковіду – це проблема, яку можна подолати лише спільними зусиллями.

– Ми вдячні за допомогу. Це вагома підтримка, адже такий обсяг матеріалів ми зможемо розподілити на кілька медзакладів, – зазначила Ольга Задорожна, директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА.

–  Нашим колегам потрібні ЗІЗи, маски, витратні матеріали, а особливо в дитячих лікарнях, де значно зросла кількість дітей, хворих на COVID-19. В обласній дитячій лікарні маємо сьогодні ще 45 додаткових ліжок. Станом на сьогодні завантаженість цього інфекційного відділення становить 80%. Штам “Омікрон” все більше уражає людей молодого віку, дітей, – зауважила директорка профільного департаменту.

Також Ольга Задорожна повідомила, що в області розгортають додаткові ліжка.

–  Зараз ми будемо розширювати можливості обласної дитячої лікарні, тож нам доцільно передати частину допомоги саме туди, – зауважила посадовиця.

Фото – vin.gov.ua

Читайте також: У Вінниці планують збудувати три вертолітні майданчики для транспортування пацієнтів

Читайте також: Поточні видатки і закупівля обладнання: в які медзаклади Вінницька облрада планує спрямувати кошти

Читайте також: В Україні визначено перелік лікарень, які надаватимуть допомогу пацієнтам з COVID-19

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.