В Україні визначено перелік лікарень, які надаватимуть допомогу пацієнтам з COVID-19

10:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Україні визначено перелік лікарень, які надаватимуть допомогу пацієнтам з COVID-19. Серед них – шість на Вінниччині. 

Як повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація, Національна служба здоров’я України розпочинає контрактування закладів за програмою медичних гарантій, які лікуватимуть пацієнтів із коронавірусною хворобою. Йдеться про укладання договорів за новим пакетом «Готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемій та в інших надзвичайних ситуаціях».

Отримати контракт за цим пакетом можуть лікарні, які попередньо були визначені обласними державними адміністраціями в розрахунку один заклад на 200 тисяч населення.

Програма медичних гарантій передбачає, що кожен такий заклад щомісяця отримуватиме оплату по глобальній ставці у розмірі 1 053 510 гривень. Загалом у 2022 році на даний пакет медичних послуг передбачено 2,5 мільярда гривень.

Нагадаємо, що у 2022 році НСЗУ оплачуватиме медзакладам лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою за двома пакетами:

– готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемій та в інших надзвичайних ситуаціях;

– стаціонарна допомога пацієнтам з COVID-19.

Список медичних закладів, які лікуватимуть пацієнтів із COVID-19 можна переглянути ТУТ. До них потрапило шість медзакладів Вінниччини.

– Вінницька центральна районна клінічна лікарня;

– Жмеринська центральна районна лікарня;

– Могилів-подільська окружна лікарня інтенсивного лікування;

– Вінницьке обласне спеціалізоване територіальне медичне об’єднання “Фтизіатрія”;

Міська клінічна лікарня №1;

– Гайсинська центральна районна лікарня.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: В Україні змінили змішані схеми вакцинації від COVID-19

Читайте також: Медики, комунальники і місцеві урядовці: МОЗ розширило список працівників, для яких вакцинація обов’язкова  

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.