× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницька лікарня імені Пирогова придбає за 1 мільйон систему водопідготовки

12:01
Автор: Дарія Марущак

Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. І. Пирогова планує придбати нову систему для дистилювання, фільтрування та ректифікації води. Очікувана вартість закупівлі – 1 мільйон гривень.

Відповідний тендер було оголошено на сайті публічних закупівель ProZorro Вінницькою обласною клінічною лікарнею ім. М. І. Пирогова.

Як зазначено у тендерній документації, йдеться про 1 комплект системи водопідготовки, що включає у себе автоматичну насосну станцію, ультрафіолетову лампу, фільтри (грубої очистки, механічної очистки, вугільний фільтр), автоматичний пом’якшувач води, систему зворотнього осмосу. Місткість системи має бути щонайменше 800 літрів.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 3 жовтня, а влаштування електронного аукціону відбудеться 4 жовтня.

Як зазначено у тендерній документації, роботи щодо поставки, встановлення апаратів очищення води та надання послуг мають бути здійснені до 20 грудня.

“Водопідготовка — стабілізація й очищення поверхневих і стічних вод від механічних домішок, сполук заліза, нафти на водоочисних станціях і інших об’єктах.” – Вікіпедія

Медико-технічні характеристики товару повинні бути підтверджені посиланнями на сторінки технічного документу запропонованого учасником аукціону, з інформацією щодо експлуатації, технічних умов та іншої документації. Якісь товару має гарантуватися згідно із договором про постачання та відповідати всім вимогам та стандартам. Гарантійний термін експлуатації товару- не менше 12 місяців.

Медико-технологічні умови системи водопідготовки:

Окрім цього, на сайті закупівель ProZorro, Вінницькою обласною клінічною лікарнею ім. М.І. Пирогова було зареєстровано тендер щодо обладнання для системи водопідготовки з фінансуванням у розмірі 27 898 тисяч гривень, у результаті якого, з лікарнею було підписано тендерні контракти для встановлення обладнання для фільтрів механічного очищення води. Фільтри були встановлені для безпечного та регулярного здійснення процедури очищення крові хворим з хронічною нирковою недостатністю.

Нагадаємо також, що нещодавно у вінницьких школах було встановлено 9-ступеневу систему очистки води, а наступного року її встановлять в усіх дитячих садочках Вінниці.

Головне фото – From-ua.com

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.