Вінничани заборгували перед «Вінницяміськтеплоенерго» понад 155 мільйонів гривень

10:13
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Вінницяміськтеплоенерго» публічно закликає до сплати рахунків та повідомляє, що загалом борг населення перед теплопостачальним підприємством сягає понад 155 мільйонів гривень.

Про це ідеться на сайті підприємства. Підкреслюється, що сплачувати рахунки варто до 20 числа щомісяця:

– Ми відповідально працюємо, закликаємо і споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» відповідально ставитися до розрахунку за послуги. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630 за комунальні послуги необхідно розраховуватися до 20 числа щомісяця. Сьогодні вже 26 травня, тому нагадуємо всім, хто ще не сплатив – не гаяти часу, а розраховуйтеся за спожите.

Повідомляється, що більша частина суми боргу – це несплачені нарахування за попередні періоди та їх несплата не пов’язана з карантином.

Зазначають, що від своєчасної сплати залежить рівень розрахунку підприємства за використані ресурси для надання послуг, зокрема, – це розрахунок КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ.

– Тож всіх, хто ще не сплатив за комунальні послуги, закликаємо поквапитися з розрахунком. Будьте відповідальними!, – пишуть у повідомленні. 

Нагадаємо, що з 20 травня “Вінницяміськтеплоенерго” вимушено зупинило надавати послуги гарячого водопостачання. Згодом, 25 травня, у Вінниці відновили послугу централізованого гарячого водопостачання.

Читайте також: “Зробимо все можливе, щоб в червні відновити гаряче водопостачання” – мер Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.