У Вінниці запустили котельні і відновили послугу гарячого водопостачання

14:07
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 25 травня, у Вінниці відновили послугу централізованого гарячого водопостачання. Зранку у місті розпочали запуск котелень.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що до кінця дня «Вінницяміськтеплоенерго» відновить послугу в повному обсязі.

– Я говорив, що ми докладемо усіх зусиль, щоб з червня крани в оселях знову були гарячими. І радий поділитися новиною, що питання вирішено! Причому навіть раніше, ніж розраховували за таких умов. Наші перемовини з керівництвом «Нафтогазу» дали свій результат, – написав мер Вінниці.

 

– Очікуємо також, що Уряд якнайшвидше виконає усі свої зобов’язання по Меморандуму з проблемних питань теплоенергетики, який був підписаний спільно з Асоціацією міст України взимку. Це необхідно для стабільної роботи підприємств теплокомуненерго по всій країні і якісних послуг споживачам, адже попереду – новий опалювальний сезон, – додав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що з 20 травня “Вінницяміськтеплоенерго” вимушено зупинило надавати послуги гарячого водопостачання. Це сталося через те, що відтепер теплопостачальні підприємства мають закуповувати природний газ на вільному ринку. Водночас вони не зможуть цього зробити, доки не розрахуються за спожитий природний газ перед НАК “Нафтогаз України”. У випадку “Вінницяміськтеплоенерго” цей борг складає 289 мільйонів гривень (це одна з найменших за обсягом заборгованість за газ серед інших підприємств держави). І така ситуація, зі слів міського голови Вінниці, по всій Україні.

Детальніше про це – ТУТ.

Фото – facebook.com/SAMorgunov

Читайте також: У “Вінницяміськтеплоенерго” заявили, що вимушені зупинити надання послуги гарячого водопостачання

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.