“Відповідь”: у вінницькому музеї відбудеться виставка проєктів об’єднання “MŌN”, створених за час повномасштабної війни

12:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки “Відповідь” – збірки проєктів творчого об’єднання “MŌN”, створених з початку повномасштабної війни. Триватиме експозиція понад тиждень – з 10 по 19 червня. 

Виставку анонсував на своїй Facebook-сторінці хореограф та співзасновник творчого об’єднання “MŌN” Гліб Зельгін.

Запитання – це початок діалогу. Запитання – це основа пошуку. Хороше запитання – таке, що рухає вперед. Хороше запитання із часом залишається актуальним, а відповіді на хороше запитання із часом змінюються. Відповідь – це прояв думки, позиції. Відповідь допомагає осягнути невідоме. Відповідь може освітити шлях. Але існують запитання, на які неможливо відповісти. Зараз таких питань надто багато. Ми, “MŌN”, створюємо експозиційний ряд із власних запитань. Тих, які один за одним розкривали з початку війни. Ті, які пронизують болем та ті, що наповнюють любов’ю. Запитання перетворюються у відповіді. Кожен з представлених проєктів – наша відповідь на війну, – йдеться в дописі митця. 

Відкриття виставки – у п’ятницю, 10 червня, о 16:00.

Музику гратиме виконавець “Kaif-C” – діджей з Чернігова.

Моя стихія це 90-ті, мій улюблений формат – невеликі паті, де всі відчувають один одного, де діджей та танцпол зливаються в один організм. В єдине ціле. Сподіваюся, що і в цей раз ми станемо одним цілим з музикою! – коментує свою творчість виконавець. 

Вхідний квиток – за тарифом музею.

Як йдеться на сайті краєзнавчого музею, наразі вартість квитка становить:

– Для дітей (до 18 років) – 20 грн.

– Для студентів – 30 грн.

– Для дорослих – 50 грн.

– Екскурсійне обслуговування – 100 грн.

Зазначимо, що нещодавно об’єднання “MŌN” спільно з іншими митцями міста організували перформанс “People kill, People heal” про інформзвикання та рани під час війни. Чимало про свої проєкти Гліб Зельгін також розповів під час нашого інтерв’ю.

Головне зображення – з архіву, постер – з Facebook-сторінки хореографа

Читайте також: Хореограф Гліб Зельгін влаштовує у Вінниці благодійні заняття з тілесних практик

Читайте також: “People kill, People heal”: у Вінниці відбувся перформанс про інформзвикання та рани під час війни. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Вінницьке мистецтво під час війни: про перші тижні, єднання та працю для повоєнного майбутнього. Ч.1

Читайте також: “Мистецтво – наша зброя”: у Вінниці митці з різних регіонів кооперуються для спільних проєктів. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.