Від Соборної до “Електромережі”: у Вінниці на Пирогова встановлюють нові LED-світильники. ФОТО

15:55
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці на вулиці Пирогова почали встановлювати нові LED-світильники. Яскравість цих ліхтарів буде регулюватися залежно від часу доби.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив Віктор Перлов, урбаніст і позаштатний радник міського голови Вінниці з питань безпеки руху та сталої мобільності. Зокрема він опублікував фото того, як робітники замінюють освітлення.

Нові LED-світильники встановлюються на вулиці Пирогова. У рамках проєкту “NEFCO” тут будуть замінені усі світильники вуличного освітлення. Це дозволить суттєво економити електроенергію та покращить освітленість вулиці, перехресть та пішохідних переходів, – написав Віктор Перлов.

Нагадаємо, що по вулиці Пирогова оновлять 180 ліхтарів на ділянці від Соборної до кінцевої зупинки “Електромережа”. Протяжність цієї ділянки становить близько 2 кілометрів.  Планують також модернізувати освітлення по вулиці Келецькій та Барському шосе.

Як повідомлялося раніше, оновлення зовнішнього освітлення в місті відбувається в рамках співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО). Першим етапом цього проєкту була модернізація освітлення по вулиці Соборній. Детальніше про це ТУТ.

Фото – facebook.com/perlov.viktor

Читайте також: У Вінниці за минулий рік встановили понад 800 світлодіодних ліхтарів

Читайте також: Біля парку Дружби народів планують створити близько 150 місць для паркування

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.