У Вінниці по вулиці Пирогова встановлюють 180 LED-ліхтарів. ФОТО

9:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці по вулиці Пирогова оновлять 180 ліхтарів. Планують також модернізувати освітлення по вул. Келецькій та Барському шосе.

На сторінці вінницького міського голови Сергія Моргунова у Facebook повідомляють, що нині триває оновлення зовнішнього освітлення в місті у рамках співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО). Першим етапом цього проекту була модернізація освітлення по вулиці Соборній.

Тепер роботи розпочались по вулиці Пирогова. На ділянці від Соборної до кінцевої зупинки «Електромережа» встановлять 180 LED-ліхтарів. Протяжність цієї ділянки становить близько 2 кілометрів.

 

– Якісне вуличне освітлення дозволяє почуватися більш упевнено і водіям, і пішоходам. LED-ліхтарі добре розсіюють світло, не засліплюють, забезпечують гарну видимість. Також вони надійніші за традиційні світильники та економніші, – йдеться у дописі. – Наша мета – енергоефективне та якісне освітлення на усіх основних магістралях. Це питання безпеки, у першу чергу, а також комфорту і затишку.

До речі, ще минулого року замінили освітлення на вулиці Пирогова від малого містка до Гніванського шосе, коли робили комплексну реконструкцію дороги.

Надалі оновлення освітлення у Вінниці у співпраці з проектом НЕФКО заплановано по вул. Келецькій та Барському шосе.

НЕФКО – коротка назва Північної екологічної фінансової корпорації (Nordic Environment Finance Corporation), створеної в 1990 році п’ятьма країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією і Швецією. Корпорація надає фінансову підтримку різним екологічно важливим проектам, головним чином, у країнах Центральної і Східної Європи. В інвестиційному портфелі корпорації сотні малих і середніх проектів хімічної і харчової промисловості, сільського господарства, енергетики, комунального сектору, використання мінеральних ресурсів, обробки металів та інших, пов’язаних з очищенням стічних вод, поводження з відходами, інжинірингом, боротьбою з радіоактивним забрудненням, управління природоохоронною діяльністю, випуском природоохоронного обладнання. – Вікіпедія

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: У Вінниці майже за 15 мільйонів модернізують освітлення на трьох магістральних вулицях

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.