У Вінниці за минулий рік встановили понад 800 світлодіодних ліхтарів

9:43
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці поступово оновлюють мережу освітлення на вулицях міста. Минулого року встановили понад 800 світлодіодних ліхтарів.

Як повідомляють на сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook, майже кожен п’ятий світильник у Вінниці – світлодіодний. Їх почали встановлювати ще з 2015 року.

– Якісне вуличне освітлення – це передовсім комфорт та безпека мешканців. А також – економія електроенергії, ЛЕД-ліхтарі споживають її на 30% менше. У 2019 році облаштували понад 800 таких світильників, — йдеться у дописі.

Вже цього року планують модернізувати освітлення на декількох магістральних вулицях. Зокрема, по Соборній, Келецькій та Пирогова. Така робота буде проводитись у  співпраці з НЕФКО (Північною екологічною фінансовою корпорацією)

Нагадаємо, що першого листопада 2019 року, під час сесії Вінницької міської ради, депутати прийняли рішення щодо запозичень до бюджету Вінницької міської ОТГ на впровадження масштабного проекту з модернізації вуличного освітлення спільно з НЕФКО. Загалом планують залучити 14 880 000 гривень позики під 3% річних. Сам кредит розподілений на два роки.

Читайте також: У Вінниці майже за 15 мільйонів модернізують освітлення на трьох магістральних вулицях

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.