Весняні канікули у школах Вінниці розпочнуться 9 березня

15:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

Весняні канікули у школах Вінниці розпочнуться 9 березня і триватимуть до 15 березня включно. Причиною є епідеміологічна ситуація з COVID-19 і те, що багато учнів та вчителів хворіють.

Оксана Яценко, директорка Департаменту освіти Вінницької міської ради, розповіла у коментарі Vежі, що рішення про перенесення канікул прийняли керівники і педагогічні ради шкіл. Аналогічно змінювали термін канікул цієї зими (для учнів молодшої школи) та восени минулого року.

За новим законодавством про освіту це функція освітніх закладів приймати зміни до структури навчального року. І провівши загальну нараду, було прийнято рішення всіма педрадами навчальних закладів перенести канікули, які мали тривати з 22 по 28 березня, на раніший строк з 9 до 15 березня, – пояснила Оксана Яценко.

Причиною такого рішення стало загострення ситуації із захворюваністю на COVID-19. Крім того, зі слів Оксани Яценко, зараз хворіє багато дітей, технічних і педагогічних працівників.

Нагадаємо, що починаючи з 3 березня усіх школярів Вінницької області (з 1 по 11 клас) перевели на дистанційне навчання. Однак частина вчителів ходять до школи, адже проводять звідти багато уроків.

Для того, щоб перервати цей ланцюжок і дати відпочити дітям від навчання, від дистанційного процесу, щоб люди могли не їздити в транспорті, не спілкуватися у колективах, було прийняте спільне колегіальне рішення. Люди зініціювали нараду, висловили своє бачення, і всі підтримали зробити це разом (перенести канікули – авт). Щоб не було так, що одна школа навчається, а інша – ні, – пояснила Оксана Яценко.  

Офіційно рішення набуде чинності з того моменту, коли його ухвалять педагогічні ради у кожній зі шкіл.

Фото – cdn.liepajniekiem.lv

Читайте також: Департамент освіти у Вінниці пояснив, як організувати дистанційне навчання на період карантину

Читайте також: «Це великий виклик для батьків»: як карантин змінив навчання школярів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.