На Вінниччині всі школярі з 3 березня перейдуть на дистанційне навчання

19:15
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Від завтра, 2 березня (згодом повідомили про 3 березня), всі школи Вінниччини будуть переведені на дистанційне навчання. Разом із тим, це не торкнеться дитячих садочків. 

Про це сьогодні, 1 березня, під час брифінгу в рамках візиту до Клінічного Центру інфекційних хвороб повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Він також написав на своїй фейсбук-сторінці, що відповідне рішення було підтримане на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

– Ми (Вінниччина) сьогодні є лідерами за кількістю нових інфікованих – 598. З них 50 – це діти. Саме тому на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення, що від завтра дистанційне навчання у школах області буде для всіх – з 1 по 11 класи.

UPD: Згодом на сайті Вінницької обласної державної адміністрації повідомили, що на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ та НС прийнято рішення рекомендувати органам управління освітою територіальних громад, власникам/засновникам спільно з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), (за винятком Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця), фахової передвищої, вищої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності перевести на дистанційну форму навчання 1-4 класи закладів загальної середньої освіти з 3 березня.

UPD: Як згодом повідомила Вінницька міська рада, учні 1-4 класів шкіл Вінниці переходять на дистанційне навчання починаючи з 3 березня.

Нагадаємо, раніше 1-4 класи загальноосвітніх шкіл працювали у звичайному режимі: школярі ходили до школи, але з обов’язковим дотриманням протиепідемічних вимог. На дистанційну форму навчання тоді було переведено заклади загальної середньої (крім 1-4 класів), професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, позашкільної освіти.

Нагадаємо також, сьогодні Олександр Шиш, директор Департаменту охорони здоров’я ВМР, повідомив, що у Вінниці відбувся суттєвий стрибок протягом лютого місяця, і навантаження на систему охорони здоров’я зросло вдвічі. Повідомлялося, що в місті Вінниці розгорнули ще шість реанімаційних ліжок для хворих на COVID-19.

Читайте також: КОРОНАВІРУС COVID-19 НА ВІННИЧЧИНІ. СТАТИСТИКА, КАРТА ПОШИРЕННЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.