У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відкриють виставку про ретроспективу фотомистецтва

19:33
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї пройде виставка, яка присвячена історії фотомистецтва. Так, тут покажуть фотоапарати та різноманітну фотографічну техніку XX століття з фондової збірки музею та приватної колекції Володимира Суржикова.

Як ідеться на фейсбук-сторінці заходу, відкриття виставки “А зараз вилетить пташка…” розпочнеться 28 жовтня о 15:00 в Академічній залі Вінницького обласного краєзнавчого музею за адресою: вулиця Соборна, 19.

На виставці будуть представлені понад 30 фотоапаратів («Фотокор 1» 1930–1940-их років., різні моделі фірм «Зенит», «Мир», «Киев», «Смена», «Kodak» «Poloroid» та інші), різноманітна фотографічна техніка та обладнання (плівки, фотопапір, дальномір, експонометри, фотозбільшувач, глянцувач тощо).

Також відвідувачі зможуть переглянути старі світлини та дізнатись процес фотографування та виготовлення світлин до появи цифрових технологій:

Тож пропонуємо дізнатися про мистецтво фото ХХ ст.: як зробити вдале фото з першого дубля; що таке фотоплівка та фотопапір; як проявлялася фотоплівка та відбувався друк світлин… а ще зазирнути в камеру-обскуру та зафіксувати візит до музею, відвідавши фотозону! – йдеться в анонсі події.

Виставка триватиме до 31 січня 2022 року в Академічній залі.

Читайте також: У Вінницьких підземеллях покажуть виставку експериментальної скульптури та інсталяції

Читайте також: “Буде страшно цікаво”: вінничан запрошують на театралізовані екскурсії до краєзнавчого музею

Читайте також: На “Air Fest Vinnytsia” презентують спільну літературну програму Тараса Прохаська і Миколи Доляка

Фото – з фейсбук-сторінки заходу та https://comments.ua/

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.