“Буде страшно цікаво”: вінничан запрошують на театралізовані екскурсії до краєзнавчого музею

19:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наступної неділі, 31 жовтня, вінничан запрошують до Вінницького обласного краєзнавчого музею на вечірню театралізовану програму “Музей таємниць ‒ ІІІ. Примари”. Відвідувачів попереджають ‒ буде “страшно цікаво”. 

Як йдеться в анонсі на Facebook-сторінці Вінницького обласного краєзнавчого музею, екскурсії відбуватимуться з 17:00 до 21:00 щопівгодини.

Окрім того, команда музею наголошує, що екскурсії “не розраховані на маленьких дітей та особливо вразливих відвідувачів“.

Вже традиційно будемо вас трішки лякати, трішки смішити, але найголовніше пам’ятайте основне: містичні страхи живляться невіглаством. Тож вмикайте уяву, позбувайтеся непотрібних страхів й хутчіш до нас за новими знаннями та емоціями! – зазначено в анонсі програми.

Під час вечірньої програми музею вінничани зможуть:

дізнатись, що уособлюють птахи містичного лісу: сова, крук, зозуля;

отримати відповідь на питання, що ж так непокоїть людей у зовнішньому вигляді та поведінці метелика виду мертва голова;

дійти висновку про те, що зброя є не лише засобом ураження, а й символом боротьби зі злом: примарно-уявним або ж справжнім;

дізнатися про особливості діяльності подільських відьом і чаклунів у XVII – XVIII ст. Зазначається, що вельми пізнавальною буде розповідь про суди над чарівниками, їхні вироки та недешеві для магістратів послуги досвідчених катів;

дізнатись про “містичний світ масонів”, до якого подільська шляхта долучалася з кінця XVIII ст.;

отримати можливість завітати в лавку 20-х рр. минулого століття й довідатись з вуст місцевої пліткарки про страхи, переживання та події того часу;

здійснити “мандрівку в не надто далеке минуле” й пізнати секрети популярності так званих магів екрану: цілителів, екстрасенсів та майстрів гіпнозу кінця ХХ ст. – початку ХХІ ст.

Реєстрація на участь обов’язкова. Зареєструватися можна за телефоном: 068 725 49 57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00) або з 27 жовтня у події на сторінці музею.

Вартість екскурсії – 60 грн (включаючи екскурсійне обслуговування).

Зазначається, що кількість місць обмежена. В зв’язку з карантином, групи налічуватимуть до 15 осіб. Відтак, в музеї просять всіх, хто зареєструвався, але з якоїсь причини не зможе відвідати екскурсії, зняти реєстрацію за вказаним у публікації телефоном. Також відвідувачам потрібно мати засоби індивідуального захисту.

Варто зазначити, що в краєзнавчому музеї вечірні “гелловінські” програми вже стають традиційними. Так, минулого року на 31 жовтня в закладі організовували програму “Скелети з музейної шафи”.

Фото – з Facebook-сторінки краєзнавчого музею