На “Air Fest Vinnytsia” презентують спільну літературну програму Тараса Прохаська і Миколи Доляка

10:22
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Оновлено: 26 Жовтня 2021, в 15:07

На цьогорічному “Air Fest Vinnytsia” відвідувачів очікує насичена літературна програма. Тут вже анонсують колаборацію українського письменника Тараса Прохаська та музиканта Миколи Доляка, яка відбудеться 30 жовтня.

Як повідомили організатори події “Air Fest Vinnytsia” на фейсбук-сторінці, спільна літературна програма “музичної поезії” двох авторів, які “які творять пісні-есеї”, Тараса Прохаська і Миколи Доляка, відбудеться 30 жовтня о 18:00 у Space Hall (колишній кінотеатр “Росія”) за адресою: Соборна, 4.

Івано-франківський письменник та вінницький музикант створили спільний проєкт “Але не так” і “Так, але”.

Пастка буття попмузиканта в тому, що ти працюєш у сфері розваг. Від попмузики чекають, що вона буде розважати. В цьому немає нічого поганого. «Люди хочуть пісень про любов» – часто говорили мені. Але я відчуваю, що попмузика має більші можливості й більший вплив на аудиторію. Музика може помічати звичайних людей, не тільки, коли вони закохані, може всмоктувати в себе події, які трапляються кожного дня і з кожним із нас, – розповідає Микола Доляк.

В попмузиці, особливо фірмовій, є ця давня традиція – триматися філософії та рефлексії (Лу Рід або Леонард Коен). І ця традиція в сучасному світі тільки поглиблюється, бо музика звільняється від «розважальної» залежності, від консервативних підходів до роботи з текстами. І стає місцем, з якого можна промовляти до аудиторії, яка не читає есеїв або поезії, але в такий спосіб зустрічається з рефлексіями, а це неминуче приводить до саморефлексій, – зауважує Тарас Прохасько.

Абонемент на захід можна придбати за ЦИМ посиланням.

Фестиваль відбувається завдяки Вінницькій міській раді та ГО Мистецьке об’єднання “Плай”

Фото – з фейсбук-сторінки події та https://galka.if.ua/

Читайте також: П’ять локацій та понад 40 мистецьких подій: у Вінниці відбудеться “AIR Fest Vinnytsia”

Читайте також: У Вінниці шукають волонтерів на фестиваль “Air Fest”

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.