У Вінницьких підземеллях покажуть виставку експериментальної скульптури та інсталяції

16:47
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

На ці вихідні, 30-31 жовтня, у Вінницьких підземеллях покажуть виставку експериментальної скульптури та інсталяції. Серед експонатів графіка, керована електроенцефалографом, звукореактивна медіаінсталяція та інші.

Як ідеться в анонсі заходу, виставка МЕТАХРАМ [X-SCULPTURE] відбудеться у рамках фестивалю сучасного мистецтва “Air Fest Vinnytsia”, який триватиме  місті протягом 29-31 жовтня. А свої роботи на цій представить український художник і митець Сергій Ніжинський.

З однією із його робіт вінничани вже знайомі. Це медіаінсталяція, яка реагує на доторки, і яку учора встановили на площі перед міською радою. Детальніше про це ТУТ.

Більше робіт Сергія Ніжинського можна буде побачити у підземеллі собору Святої Діви Марії Ангельської.

В експозиції будуть представлені експериментальної скульптури та інсталяції. Серед них генеративна графіка, керована електроенцефалографом, звукореактивна медіаінсталяція, модуляр, інтерактивні артоб’єкти, нейромонтаж та інше.

На відкриття виставки митець приїде особисто, разом із кураторкою проєкту Катериною Рай.

Це та подія, яка повинна започаткувати цілий напрям у поєднанні інноваційних технологій та мистецтва, кажуть організатори. Як IT-технології та сучасна цифрова реальність входять в наше життя, які відбуваються зміни у духовному та повсякденному житті? Роботи художника Сергія Ніжинського підіймають важливі соціальні та філософські питання, що стосуються трансгуманізму і перетворення людської психіки в результаті взаємодії з новими технологіями. 

Виставка відбудеться у підземеллях собору Святої Діви Марії Ангельської (вул. Соборна, 12) протягом 30-31 жовтня. Її можна буде відвідати з 12:00 до 21:00. Вхід за абонементом фестивалю “AIR Fest Vinnytsia – безкоштовний. Для всіх охочих вартість – 100 гривень.

Зауважимо, що наразі вартість абонементу на фестиваль “AIR Fest Vinnytsia”, де відбудеться понад 40 мистецьких подій, складає 300 гривень. Абонемент можна придбати за ЦИМ посиланням.

Афіша – з фейсбук-сторінки Olexandra Venslavovska

Читайте також: П’ять локацій та понад 40 мистецьких подій: у Вінниці відбудеться “AIR Fest Vinnytsia”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.