У вінницькій школі №12 облаштували сучасний артпростір за 300 тисяч гривень. ВІДЕО

10:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька школа №12 отримала 300 тисяч гривень на облаштування музичного класу. Його перетворили на сучасний артпростір, де можна записувати шкільні новини, грати на музичних інструментах, знімати відеоролики та ставити вистави.

Як повідомили у сюжеті “Суспільного”, таку студію вдалося облаштувати завдяки міському конкурсі “Бюджет шкільних проєктів”. Торік учні подали проєкт реконструкції кабінету музики та перемогли.

Катерина Пишна, 9-класниця і співавторка проєкту, розповіла, що серед пропозицій була і зона відпочинку “цікава перерва”, і ще один спортивний майданчик на базі школи, однак найбільше усі хотіли окремий кабінет для творчості та відпочинку. Таку ідею зі створення нового артпростору підтримали 70% учнів.

 

– Минулого року учні навчалися у цьому кабінеті, і завжди казали: чому не можемо задіювати [такий великий кабінет] не лише як кабінет музики. І вони виявили бажання створити сучасний мистецький простір-студію, – розповіла Анна Пилипчук, заступниця директора з виховної роботи школи №12.

Відомо, що артпростір облаштували у колишньому кабінеті музики, а на його реалізацію школа отримала 300 тисяч гривень з бюджету міста.  За ці гроші на початку вересня відремонтували приміщення, придбали цифрове піаніно, гітару, акустичну систему та меблі.

 

Відомо, що наразі ця студія вже працює, але через карантинні обмеження учні займаються невеликими групами. Також там відбуваються гурткові заняття.

– У нас багато вокальних гуртків (естрадної пісні сучасної, польської пісні)… У нас  багато інструменталістів у школі (дітки, які відвідують музичні заклади), і вони створюють на базі цієї студії свої дуети, тріо, і вже тут мають можливість займатися, каже Анна Пилипчук.

Також у сюжеті повідомили, що до Дня вчителя в артстудії зніматимуть перший випуск новин. Раніше учні це робили у шкільній бібліотеці.

 

 

Детальніше про конкурс “Бюджет шкільних проєктів” за ЦИМ посиланням

Фото, відео – suspilne.media

Читайте також: Із зонами для прийому їжі та майстер-класів: у Вінниці в межах “Бюджету шкільних проєктів” облаштували їдальню школи №16. ФОТО

Читайте також: У вінницькій школі встановили лазерний тир. ФОТО

Читайте також: У Вінниці визначили 16 проектів переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.