У вінницькій школі встановили лазерний тир. ФОТО

15:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькій школі з’явився лазерний тир, а використовують його на заняттях «Захист України». 

На міський конкурс «Бюджет шкільних проектів» учні школи №33 подали проект створення інтерактивного лазерного тиру для занять з предмета «Захист України». Ця ідея перемогла й вже реалізована, повідомляють на Facebook-сторінці вінницького міського голови Сергія Моргунова.

Поки що це єдиний лазерний тир у міських закладах освіти. Нагадаю, що цього року на території школи збудували сучасний спортивний стадіон. Також облаштували смугу перешкод. Це і наштовхнуло старшокласників додатково створити і кімнату для навчання стрільбі. Таке комплексне рішення сприятиме якісній військово-патріотичній підготовці у рамках шкільного курсу, вважають педагоги, — йдеться у дописі.

 

Загалом у 2020 році переможцями шкільних ініціатив стали вісім закладів, а загальний фонд конкурсу склав два мільйони гривень.

«Бюджет шкільних проектів» — це інструмент, завдяки якому у місті підтримують учнівські ініціативи. Кошти на реалізацію проектів-переможців виділяють з бюджету громади. Захист проектів відбувається за участі не лише фахівців профільних департаментів, а й самих школярів.

Фото — Facebook-сторінка Сергія Моргунова

Читайте також: Бюджет конкурсу шкільних проектів у Вінниці збільшать до 2 мільйонів гривень

Читайте також: У Вінниці визначили 16 проектів переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.