У Вінниці з 4 квітня завершується опалювальний сезон для населення

17:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці з понеділка, 4 квітня, завершується опалювальний сезон. Виняток становлять заклади охорони здоров’я, освіти та соціального захисту. 

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, сьогодні, 31 березня, виконком ухвалив відповідне рішення про завершення опалювального сезону 2021-2022 років з 4 квітня для житлового фонду та інших споживачів з централізованими системами теплопостачання на території Вінницької міської територіальної громади.

В закладах охорони здоров’я, соціального захисту та освіти опалювальний сезон закінчиться відповідно до заявок від їхніх керівників, поданих теплопостачальним підприємствам. Для будинків житлового фонду міста сезон же завершується з понеділка у зв’язку із сталим підвищенням температури зовнішнього повітря.

За інформацією міської ради, цими вихідними ще очікується зниження температури, але далі знову йде тепло. Будинки житлового фонду від послуги теплопостачання будуть відключатись поступово.

Нагадаємо, стартував опалювальний сезон для населення у Вінницькій громаді з 11 жовтня. Для шкіл, садочків та лікарень опалення почали вмикати з 8 жовтня.

Фото – spirossoulis.com