У Вінниці стартував опалювальний сезон для населення

17:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Відсьогодні, 11 жовтня, на території Вінницької міської території громади розпочинається опалювальний період 2021-2022 років для населення.

Про це йдеться у відповідному рішенні  виконкому міської ради та на Facebook-сторінці КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго”.

Зокрема, у рішенні виконавчого комітету зазначено, що з 11 жовтня 2021 року на території Вінницької міської територіальної громади рекомендовано теплопостачальним підприємствам незалежно від форм власності та відомчої належності розпочати надання послуг з постачання теплової енергії для потреб централізованого опалення. Першочергово опалення увімкнуть тим споживачам, які не мають заборгованості за спожиту теплову енергію в минулому опалювальному сезоні.

Відповідно до рішення, з 11 жовтня КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” розпочало подачу послуги з централізованого опалення для населення.

Зазначається, що таке рішення ухвалено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2009 р. №630 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води та водовідведення». Згідно з цим рішенням, опалювальний сезон розпочинається тоді, коли впродовж трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря становить не більше +8°C.

Теплопостачальне підприємство забезпечує тепловою енергією 1 225 будинків житлового фонду Вінниці. Відтак, послуга з централізованого опалення подаватиметься на будинки поступово.

Нагадаємо також, що з 8 жовтня розпочався опалювальний сезон для шкіл, садочків та лікарень.

Читайте також: Економія на побутових “стихіях”: поради, як менше платити за “комуналку” (з котиками)

Для головної ілюстрації використано фото з сайту https://www.micasarevista.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.