У Вінниці виділили кошти на заміну вікон і дверей у під’їздах багатоповерхівок, що зазнали пошкоджень внаслідок ракетного обстрілу Вінниці

10:25
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні, 5 серпня, на засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради ухвалили рішення про виділення коштів щодо ліквідації наслідків ракетних ударів по місту, які стались 14 липня. Відтак у багатоквартирних житлових будинках, які постраждали, замінять віконні та дверні блоки в під’їздах.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Зазначається, що рішення стосовно ліквідації наслідків ракетних обстрілів по Вінниці було розроблено за дорученням міського голови Сергія Моргунова.

Попередньо Вінницька міська рада сформувала комісії для обстеження постраждалого нерухомого майна. Вони здійснювали об’їзди по будинках, які зазнали пошкоджень внаслідок теракту, й разом із представниками управлінських компаній та головами правлінь ОСББ фіксували збитки.

Паралельно комунальні служби тимчасово затягнули віконні отвори плівкою, щоб в будівлю не потрапляв дощ, та почали лагодити дахи, що потребували поточного ремонту. Також наразі у Вінниці триває відновлювання покрівлі п’ятьох будинків, які постраждали внаслідок теракту:

За результатами обстеження ми маємо 29 адрес, де потрібно провести заміну вікон чи дверей у під’їздах багатоповерхівок. На жаль, ударна хвиля пошкодила майно як загального користування, так і приватного. Найближчим часом ми усунемо недоліки в місцях загального користування, – зазначив директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.

Нагадаємо, у Вінниці до початку опалювального сезону планують відновити пошкоджені будинки, які постраждали внаслідок ракетних ударів по місту. Попередньо на капітальні ремонти покрівель у шести багатоповерхівках виділили з бюджету громади 25 мільйонів гривень, ще близько 5,2 мільйона – на заміну вікон у під’їздах.

Фото – архів “Vежі”

Читайте також: У Вінниці до початку опалювального сезону планують відновити пошкоджені будинки, які постраждали внаслідок ракетних ударів по місту

Читайте також: 50 та 25 тисяч гривень: родини загиблих та постраждалі внаслідок ракетного обстрілу Вінниці 14 липня можуть отримати допомогу

Читайте також: “Працюємо далі”: у Вінниці стартує проєкт з підтримки підприємств, що постраждали внаслідок ракетного удару по місту

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.