“Працюємо далі”: у Вінниці стартує проєкт з підтримки підприємств, що постраждали внаслідок ракетного удару по місту

12:42
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці стартує проєкт з грантової підтримки для підприємств (ФОП, ПП), які постраждали внаслідок ракетного обстрілу Вінниці. Зазначається, що гроші можуть бути використані лише на закупівлю обладнання, а розмір гранту – 60 тисяч гривень.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Фонду громади “Подільська громада”:

Кожен і кожна з нас ніколи не забудуть 14 липня, коли наше місто здригнулося від вибухів у середмісті. Внаслідок терористичного акту вже загинуло 28 людей, близько 200 – отримали поранення, госпіталізували – понад 80. Значних пошкоджень зазнав і Будинок побуту “Ювілейний”, у якому працювало понад 50 підприємств. В одну мить вони залишилися без обладнання, технічного забезпечення, фактично втратили можливість продовжувати власний бізнес. І ми готові їх фінансово підтримати, – йдеться в дописі.

Зазначається, що у проєкті “Працюємо далі” можуть взяти участь вінницькі підприємства (ФОП, ПП), які постраждали внаслідок ракетних ударів, а грантова підтримка може бути використана лише на закупівлю обладнання. Для цього необхідно до 20 серпня заповнити аплікаційну форму за ЦИМ посиланням.

Проєкт передбачає кілька етапів: збір заявок, визначення підприємств, що отримають фінансову підтримку, формування угод, закупівля обладнання та звітування.

Всього на основі анкет буде визначено 7 підприємств, які отримають грантову підтримку на закупівлю обладнання. Розмір гранту – 60 тисяч гривень.

Всі учасники проєкту, що отримають фінансову підтримку, матимуть зобов’язання перерахувати восени 2023 року на рахунок Фонду п’ять тисяч гривень як благодійну пожертву. Ці кошти будуть витрачені на стипендіальну програму для молоді, що має бажання відкрити власну справу.

Інформація про проєкт за ЦИМ посиланням, телефон для довідок – 097 61 311 51, електронна адреса – [email protected]

Ілюстрація – з фейсбук-сторінки фонду “Подільська громада”

Читайте також: Ракетний удар по Вінниці 14 липня (ТЕКСТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.