50 та 25 тисяч гривень: родини загиблих та постраждалі внаслідок ракетного обстрілу Вінниці 14 липня можуть отримати допомогу

18:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

Родини загиблих, а також постраждалі внаслідок ракетного обстрілу Вінниці 14 липня можуть отримати грошові виплати. Допомога розповсюджується також і на жителів інших регіонів, хто або члени родин яких постраждали внаслідок російського ракетного удару. 

Як йдеться на Facebook-сторінці першої заступниці голови Вінницької ОДА (ОВА) Наталі Заболотної, наразі кошти отримали 25 громадян: 9 з родин загиблих та 16 постраждалих.

Розмір виплат становить:

– 50 тисяч гривень для сімей загиблих;

– 25 тисяч гривень тим, хто був госпіталізований.

Наголошую, це стосуються не лише мешканців Вінниччини, бо ми знаємо, що на місці події були та постраждали люди з інших регіонів. Також є такі люди серед загиблих. І вони мають право отримати цю допомогу. Люди, які подали заяви, отримали виплати в той же день у вечері. Мама загиблого хлопчика з Херсона знаходиться не у Вінниці. Вона відправила необхідний пакет документів та вже наступного дня отримала виплати, – йдеться в дописі посадовиці. 

Консультацію щодо виплати допомоги можна отримати у фонді “Обласний гуманітарний хаб”.

Адреса: місто Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 5/1.

Контактний телефон: +380636538115.

Для допомоги постраждалим було залучено позабюджетні кошти. Так, допомогу в розмірі 3 мільйонів гривень надало ПрАТ МХП та Фонд “МХП-Громаді”, ще 500 тисяч – Приватне акціонерне товариство “Вінницький олійножировий комбінат”.

Нагадаємо, родини постраждалих та загиблих внаслідок ракетного обстрілу Вінниці 14 липня можуть отримати допомогу від французької організації “ACTED”. Окрім того, у Вінниці стартує проєкт з грантової підтримки для підприємств (ФОП, ПП), які постраждали внаслідок ракетного обстрілу.

Фото – з архіву

Читайте також: “Працюємо далі”: у Вінниці стартує проєкт з підтримки підприємств, що постраждали внаслідок ракетного удару по місту

Читайте також: У Вінниці сім’ї постраждалих від ракетного обстрілу 14 липня можуть отримати допомогу від французької організації “ACTED”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.