У Вінниці відбудеться дводенний тренінг “Соціальне підприємництво. Бізнес-можливості для переселенців та ОГС”

14:31
Become a Patron!

У вінницькому артпросторі “ПІЧ” 14 та 15 листопада триватиме безкоштовний тренінг “Соціальне підприємництво. Бізнес-можливості для переселенців та ОГС”.

Як повідомляє артпростір “ПІЧ”, на захід запрошують переселенців, представників громадських організації і благодійних фондів, менеджерів соціальних проєктів, які знаходяться у Вінниці, та працюють з вимушеними переселенцями. За результатами навчання учасники розроблять 1-сторінковий бізнес-план та фінансові розрахунки для запуску соціального бізнесу.

Тема першого дня: Про соціальне
– Що таке «Соціальне підприємництво»?
– Різниця між благодійністю, соціальним підприємництвом і звичайним бізнесом
– Приклади в Україні і світі
– Розробка ідей соціального бізнесу
– Бізнес-моделювання з соціальним впливом

Тема другого дня: Про підприємництво
– Практична робота з бізнес – моделювання
– PR та канали комунікації для соціальних підприємств
– Розрахунок фінансової моделі
– Юридичні питання роботи соціальних підприємств

Спікеркою тренінгу буде тренерка та координаторка з розвитку соціального підприємництва у Future Development Agency Аліна Бочарнікова.

Зазначено, що кількість місць обмежена, а пріоритет надаватиметься релокованим громадським організаціям та благодійним фондам, які перебувають у Вінниці. Для участі необхідно зареєструватись до 13 листопада (23:59) за ЦИМ посиланням.

Захід триватиме чотири години щодня (з 16:30 до 20:30). Місце проведення: мистецький простір “ПІЧ”, що розташований по вулиці Сковороди, 25.

Нагадаємо, у вінницькому артпросторі “ПІЧ” з 7 по 23 листопада триває безкоштовний курс у Міжнародній академії соціального підприємництва. Проєкт “Міжнародна академія соціального підприємництва” – це інтенсивна онлайн та офлайн програма навчання, де кожен може створити власний соціальний бізнес з іноземними експертами.

Ілюстративне фото – www.prostir.ua,

фото – зі сторінки артпростору “ПІЧ” у Facebook

Читайте також: “Військове спорядження, екіпірування, бронезахист та інвентар”: у Вінниці відбудеться черговий тренінг від БФ Сергія Притули

Читайте також: “Основи партизанської справи” та “Мінно-вибухові пристрої”: вінничан запрошують на тренінг від “Благодійного фонду Сергія Притули”

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.