“Основи партизанської справи” та “Мінно-вибухові пристрої”: вінничан запрошують на тренінг від “Благодійного фонду Сергія Притули”

14:44
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Цієї неділі, 13 листопада, у Вінниці відбудеться черговий тренінг в “Центрі готовності цивільних” від “Благодійного фонду Сергія Притули”. У першій частині тренінгу вінничани дізнаються про “Основи партизанської справи”, у другій – про види вибухівок та принципи їх дії, а також техніку безпеки та способи виявлення.

Про це повідомив на фейсбук-сторінці представник “Благодійного фонду Сергія Притули” у Вінницькій області Ярослав Мрочко:

Інструктором тренінгу буде розвідник Роман Кашпур (Скіф). Так, під час першої частини тренінгу, що розпочнеться о 10:00, він розкаже про налагодження зв’язків із центрами прийняття рішень, техніка безпеки, варіанти дій та тактик, маскування, коригування вогню.

Під час другої частини тренінгу, який стартує о 12:30, можна буде отримати теоретичні знання про основи, види вибухівок та принципи їх дії, техніку безпеки та способи виявлення.

Захід заплановано цієї неділі, 13 листопада, з 10:00 до 15:00, вхід – вільний внесок до “Благодійного фонду Сергія Притули” за реквізитами.

Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням, місце проведення заходу повідомлять учасникам телефонним дзвінком після реєстрації.

Нагадаємо також, раніше ми анонсували ще один тренінг від “Благодійного фонду Сергія Притули” – на тему “Військове спорядження, екіпірування, бронезахист та інвентар” (12 листопада). Деталі – ТУТ.

Ілюстративне фото – morgenpost.de

Читайте також: “Стрілецька справа. Снайпінг”: як у Вінниці відбувся тренінг від БФ Притули. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.