У Вінниці триває судовий розгляд справи щодо обвинувачення екс-поліцейського Пивовара

17:20
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Вчора, 26 листопада, у Вінницькому міському суді відбулося засідання у справі колишнього поліцейського Сергія Пивовара, який на той момент був старшим лейтенантом. Він обвинувачується у зловживанні повноваженнями правоохоронцем, що призвело до тяжких наслідків.

Нагадаємо, під час спілкування з поліцейським вінничанин Олександр Комарніцький отримав тілесні ушкодження, а потім помер у лікарні.

До суду з’явилися усі учасники по справі – прокурор, обвинувачений Пивовар, його захисники, потерпілі Леся (вдова) та Марія Комарніцька (матір загиблого), а також їхня адвокатка. Головуючий суддя – Кашпрук.

 

 

 

 

 

Нагадаємо, 11 липня 2019 року у Вінниці сталася сутичка між лейтенантом поліції Сергієм Пивоваром та вінничанином Олександром Комарніцьким. Сутичка розпочалася після того, як вночі під час виконання обов’язків поліцейський запропонував Комарніцькому стати понятим – правоохоронець вилучав гранату в іншої людини.

Сторона захисту каже, що Комарніцький упав на землю після того, як Пивовар поставив рукою блок на удар, який ніби-то хотів нанести Комарніцький. Потерпіла ж сторону обвинувачує колишнього поліцейського у побитті Комарніцького.

Вчора минуло рівно два роки після того, як ця справа була передана до суду.

Свідки, яких мали вчора допитувати, не з’явилися до суду у зв’язку з роботою (один був у відрядженні, інший – по роботі у Києві). Відтак замість допиту відбулося дослідження матеріалів кримінального провадження, в межах якого прокурор коротко зачитував ухвали, протоколи допитів, висновки експертиз, зокрема медичної, та службових розслідувань щодо Пивовара.

Зокрема, прокурор зачитав медичні документи до висновку експерта щодо отриманих Комарніцьким ушкоджень, а саме – ушкоджень черепу та головного мозку, синець передпліччя, а також ушкодження (рана) нижньої губи. В зачитаних висновках це ушкодження береться до уваги як таке, що не виключає падіння потерпілого на асфальт після удару в область підборіддя.

Час від часу захисник Пивовара коментував зачитані прокурором документи (що є передбачено та дозволено судовим процесом), через що між ним та адвокаткою потерпілих виникла невелика дискусія. Остання зауважила, що таким чином захисник Пивовара «затягує справу» та назвала це «роботою на клієнта». До прикладу, захисник зауважував, що в одному з документів прямо не вказано, що Пивовар був причетний до якихось неправомірних дій, хоча цим документом був лише прокол впізнання свідком людини на фотографії (Пивовара).

Наступне засідання по цій справі заплановане на 10 грудня 11:00.

Нагадаємо, Сергій Пивовар намагався поновитися на посаді та отримати грошову компенсацію за “незручності”, викликані кримінальним провадженням. Зокрема він не погоджувався з рішенням про його звільнення. Детальніше про перебіг судової справи читайте у наших матеріалах нижче.

Фото та відео авторки

Читайте також: “Піроакція”, бійці-педагоги та масове вбивство: що відбувається з п’ятьма резонансними справами у Вінниці

Читайте також: Вдова загиблого активіста Комарніцького вимагає від обвинуваченого екс-поліцейського майже півмільйона компенсації

Читайте також: Суд над екс-поліцейським, якого звинувачують в смерті активіста, перенесли через “пошкодження зв’язок” обвинуваченого

Читайте також: Вінницький суд відмовився поновлювати на службі поліцейського, звинуваченого у смерті активіста. ФОТО

Читайте також: Підозрюваний у вбивстві колишній вінницький поліцейський хоче через суд поновитися на службі

Читайте також: Справу вбивства вінницьким поліцейським громадського активіста передали до суду

Читайте також: Біля вінницького суду вимагали не поновлювати на службі поліцейського, обвинуваченого у вбивстві активіста. ФОТО

Читайте також: Вінницького поліцейського, підозрюваного у вбивстві активіста, випустили з-під варти

Читайте також: Князєв відсторонив начальника поліції Вінниччини від виконання обов’язків

Читайте також: Поліція вибачається за вбивство вінничанина, а вдова загиблого позивається до правоохоронців: подробиці візиту Князєва до Вінниці

Читайте також: Помер Олександр Комарніцький, який постраждав під час конфлікту з вінницькими поліцейськими

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.