Князєв відсторонив начальника поліції Вінниччини від виконання обов’язків

13:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 26 Червня 2019, в 16:28

Голова Національної поліції Сергій Князєв відсторонив від виконання обов’язків начальника Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Юрія Педоса на час проведення слідства у справі вбивства вінницьким поліцейським активіста Олександра Комарніцького. 

Про це Князєв заявив сьогодні, 24 червня під час брифінгу у Вінниці. Як передає кореспондентка Vежі, генерал Педос сам звернувся до голови Національної поліції з відповідним рапортом, який Князєв задовольнив. Замість Юрія Педоса в.о. начальника поліції Вінниччини наразі виконуватиме Руслан Мороз.

Окрім того Сергій Князєв звільнив з посади та з органів поліції заступника начальника поліції Вінниччини Сергія Сокиряна. Його посаду займе начальник обласного підрозділу внутрішньої безпеки Ігор Мандрикович. Також під час брифінгу було повідомлено про притягнення до дисциплінарної відповідальності ще чотирьох керівників районного відділу поліції.

Нагадаємо, що член команди партії “Громадянська позиція” Олександр Комарніцький, котрий постраждав під час конфлікту з вінницьким поліцейським, помер 23 червня не виходячи з коми. У зв’язку з цим голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив про відсторонення низки керівників Вінницької обласної поліції.

Сьогодні ж, о 16:00 відбудеться пікетування вінницької поліції у зв’язку зі вбивством Олександра Комарніцького.

Ілюстративне фото УНІАН