У Вінниці систему оповіщення обладнають додатковими джерелами живлення

16:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці систему оповіщення облаштують резервними джерелами живлення, що дозволить забезпечити безперебійне інформування містян за відсутності електроенергії. Планується встановити сонячні фотоелектричні панелі для підзарядки акумуляторів блоків живлення, що були встановлені раніше. 

Як йдеться на сайті міськради, обладнання закупили ще минулоріч. Рішення щодо подальшої модернізації системи оповіщення ухвалили сьогодні, 31 березня, під час чергової сесії міськради.

Так, за словами директора департаменту цивільного захисту Олега Парфілова, в громаді вже проводились заходи із модернізації системи оповіщення.

– Завдяки встановленню акумуляторів блоків живлення, в умовах відсутності електроенергії, системи можуть автономно працювати, при посиленому навантаженні, до тижня, а при неінтенсивному – до місяця, – зазначає посадовець. – Наступним етапом модернізації є встановлення сонячних фотоелектричних панелей, які забезпечать підзарядку блоків живлення.

Окрім того, у департаменті цивільного захисту закликають вінничан не ігнорувати сигнал повітряної тривоги. З мапою укриттів можна ознайомитись за ЦИМ посиланням.

Фото – “mil.in.ua” та з сайту міськради

Читайте також: Підтримка військових, закладів освіти, лікарень та кошти на благоустрій: у Вінниці ухвалили зміни до бюджету громади на цей рік

Читайте також: Вінницька міськрада розширила перелік муніципальних виплат та пільг для захисників та їхніх родин

Читайте також: У Вінницькій міській раді вручили посвідчення новій депутатці – Тетяні Савельєвій

Читайте також: У Вінниці під час чергової сесії призначили старосту Стадницького старостинського округу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.