У Вінниці під час чергової сесії призначили старосту Стадницького старостинського округу

15:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

Під час сьогоднішньої сесії у Вінницькій міській раді депутати ухвалили рішення призначити нову старосту Стадницького старостинського округу – Юлію Михайлівну Давидюк. До цього вона тимчасово виконувала обов’язки очільника округу, куди належать населені пункти Стадниця, Гавришівка, Великі та Малі Крушлинці.

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами міського голови Сергія Моргунова, в окрузі необхідно провести чималу роботу.

Зазначено, що роботу на новій посаді Юлія Давидюк планує розпочати з облаштування укриттів для освітніх закладів округу та благоустрою території чотирьох населених пунктів (для трьох садочків та чотирьох шкіл):

Це питання одне з головних, облаштування цих приміщень дозволить вийти на навчання в офлайн-форматі майже 800 дітям, – цитують Юлію Давидюк. – Ми вже почали пропрацьовувати це питання, готуємо необхідні документи. Зокрема, на приміщення для Стадницького дитячого садочку уже є проект. Заклад має власне підвальне приміщення, тож, думаю, будівельні роботи мають розпочатися уже найближчим часом. В Малих Крушлинцях пророблена робота з місцевим підприємством, яке має велике підвальне приміщення, розраховане на 300 осіб, і може передати його для використання під укриття. Наразі з цим товариством має бути укладена відповідна угода. В Гавришівці укриття можна облаштувати в приміщенні Будинку культури. Шукаємо варіанти для облаштування укриття й у Великих Крушлинцях.

Окрім цього, нова староста планує приділити першочергову увагу благоустрою населених пунктів: ремонт доріг, приведення до ладу територій вздовж доріг та біля будинків.

Наразі ми уже провели санітарну обрізку дерев та, завдяки допомозі МКП «Вінницязеленбуд», видалили близько 70 старих аварійних дерев. Загалом хочеться створити комфортні умови проживання для жителів громади, сподіваюсь, спільними зусиллями це вдасться зробити, – каже очільниця округу. 

Зазначено, що Юлії Давидюк 42 роки. Жінка народилася в селі Малі Крушлинці. З 1998 по 2004 роки навчалась у Вінницькому національному технічному університеті за спеціальністю «менеджмент організацій».

З 1 лютого 2021 року Юлія Давидюк працювала заступником старости. До цього, з 2014 року обіймала посаду голови Малокрушлинецької сільської ради. Ще раніше, з 2006 по 2014 рік, працювала начальником відділення поштового зв’язку в Малих Крушлинцях. 23 листопада 2022 року її призначили на посаду т.в.о старости Стадницького старостинського округу.

Рішення про ухвалення нового керівника округу прийняли згідно з результатами громадських слухань щодо обговорення кандидатури старости Стадницького старостинського округу Вінницької міської територіальної громади відповідно до протоколу від 10 березня 2023 року.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінницькій міській раді вручили посвідчення новій депутатці – Тетяні Савельєвій

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.