Підтримка військових, закладів освіти, лікарень та кошти на благоустрій: у Вінниці ухвалили зміни до бюджету громади на цей рік

14:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій міськраді спрямували додаткові кошти на допомогу підрозділам Збройних Сил України та правопорядку, кошти на капремонт доріг на умовах співфінансування, підготовчі роботи з утеплення двох садочків та школи, підтримки для лікарень громади та низку інших потреб.

Як повідомляє Вінницька міська рада, відповідні зміни до бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік підтримали сьогодні, 31 березня, депутати Вінницької міської ради на черговому засіданні сесії.

Зокрема передбачили додаткові понад 2,5 мільйона гривень на зміцнення матеріально-технічного забезпечення військових частин та формувань. Також спрямували кошти на безпекові заходи на території громади.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов зазначив:

– Продовжуємо працювати з точки зору публічної безпеки та оперативного реагування на всі виклики щодо правопорушень на території громади, допомагаємо із забезпеченням правоохоронцям. Крім того, підтримуємо Національну академію Національної гвардії, яка переїхала до нас і базується на території нашої громади. Передбачаємо кошти і для Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, для Повітряних Сил Збройних сил України передбачаємо кошти для покращення їхньої матеріально-технічної бази і для облаштування місць для бойових обслуг.

Також додаткові видатки із бюджету передбаченні на заходи із благоустрою територій громади та енергоощадні заходи.

Зокрема, передбачили фінансування: на капітальний ремонт 10 доріг приватного сектору на умовах співфінансування з мешканцями (на вулицях Новопрорізна, Учительська, І. Хоменка, 1-ий пров. І. Хоменка, Пластова, 2-й пров. Синьводський, Димчука, Л. Глібова, 1-й пров. М. Хвильового, Могильчака), проведення капітального ремонту прибудинкових територій, а також на розробку проєктно-кошторисної документації щодо термомодернізації будівель комунальних дитячих садочків № 29, 59, а також Вінницького ліцею №18.

Додаткове фінансування виділено і на капремонт приміщення за адресою вул. Соняшникова, 5. Там відкриють клуб для підлітків, які мешкають у мікрорайоні Олієжиркомбінату.

Що стосується медицини, додатковий ресурс передусім використають на придбання медикаментів, виробів медичного призначення та витратних матеріалів для лікарень громади.

Як зазначила директорка департаменту фінансів міської ради Наталія Луценко, перерозподіл видатків загального та спеціального фондів бюджету здійснюється в межах загальної суми асигнувань.

Ілюстративне фото – eimg.pravda.com

Читайте також: Вінницька міськрада розширила перелік муніципальних виплат та пільг для захисників та їхніх родин

Читайте також: У Вінницькій міській раді вручили посвідчення новій депутатці – Тетяні Савельєвій

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.