Вінницька міськрада розширила перелік муніципальних виплат та пільг для захисників та їхніх родин

13:37
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницька міська рада прийняла рішення щодо муніципальних пільг та грошових компенсацій для захисників та членів їхніх родин. Зокрема, відтепер передбачено виділення п’яти тисяч гривень на оздоровлення дітей загиблих захисників і по п’ять тисяч – на дитину полеглого воїна, яка йде до першого класу.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради з посиланням на рішення, прийняте 31 березня, на черговому засіданні сесії Вінницької міської ради.

Так, тепер виділятиметься п’ять тисяч гривень один раз на рік на оздоровлення дітей загиблих (померлих) у російсько-українській війні захисників та захисниць. Крім того, з міського бюджету виплачуватимуть по п’ять тисяч гривень на кожну дитину загиблих (померлих) захисників, які йдуть до першого класу закладів загальної середньої освіти.

Також отримати до 15 тисяч гривень відшкодувань на самостійне санаторно-курортне лікування зможуть один раз на рік один із членів сім’ї загиблих захисників та захисниць України в російсько-українській війні, які є членами Вінницької громади.

Вказано також, що передбачена й муніципальна пільга на стоматологічні послуги. Окрім того, усі демобілізовані військовослужбовці Вінницької громади, які брали участь у російсько-українській війні, а також члени сімей полеглих захисників тепер можуть отримати відшкодування до 15 тисяч гривень на ортопедичні послуги.

– Також нашою Комплексною програмою ми передбачили право на 60 безоплатних поїздок на місяць у міському електротранспорті та автомобільному транспорті для членів сімей наших загиблих захисників та захисниць України у російсько-українській війні, – розповідає Валентина Войткова.

Також у міськраді виділили додаткові кошти для Центрального регіонального представництва Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, який працює у місті вже чотири місяці.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.