У Вінницькій міській раді вручили посвідчення новій депутатці – Тетяні Савельєвій

13:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

На засіданні Вінницької міської територіальної виборчої комісії 28 березня прийняли рішення зареєструвати депутаткою Вінницької міської ради Тетяну Володимирівну Савельєву. Це рішення оголосили сьогодні на початку сесії міськради. На початку засідання міський голова Сергій Моргунов вручив їй посвідчення депутатки міської ради та нагрудний знак.

Як повідомляє Вінницька міська рада, вже відсьогодні, 31 березня, Тетяна Савельєва приступила до виконання депутатських обов’язків замість депутатки Оксани Волошенюк, яка на минулій сесії склала повноваження. У ВМР 8 скликання Тетяна Савельєва працюватиме в постійній депутатській комісії з питань законності, депутатської діяльності і етики.

Зазначено, що Тетяні Володимирівні Савельєвій – 40 років, вона має багаторічний юридичний досвід. У 2006 році вона закінчила Київський національний університет внутрішніх справ України та здобула вищу освіту за спеціальністю «правознавство» і кваліфікацію юриста.

З 2001 по 2002 роки – працювала на посадах державного виконавця та провідного спеціаліста відділу державної виконавчої служби Замостянського районного управління юстиції м. Вінниці. З 2006 року − фізична особа – підприємець, веде господарську діяльність у сфері надання правової допомоги. Окрім цього, з 2003-го по 2017 роки працювала в комерційних підприємствах м. Вінниці на посадах юрисконсульта.

Восени 2020 року на місцевих виборах обиралася від партії «Українська стратегія Гройсмана». До сьогодні Тетяна Савельєва була помічником-консультантом депутата Вінницької міської ради Теймура Абушова.

Фото – Вінницька міська рада