У Вінниці презентували проєкт будівництва реабілітаційно-спортивного комплексу

11:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці днями презентували проєкт будівництва реабілітаційно-спортивного комплексу, де, зокрема, проходитимуть реабілітацію бійці.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у комплексі військові зможуть відновлювати фізичні сили та психологічний стан за допомогою кваліфікованих спеціалістів, а спортсмени – розвивати свій потенціал.

Концепцію простору 25 січня презентували потенційним інвесторам. Захід був благодійний – вдалося зібрати понад 400 тисяч гривень.

Відомо, що майбутній реабілітаційно-спортивний комплекс буде у власності Вінницької міської територіальної громади.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов зазначив, що питання щодо землекористування уже відпрацьовані. За його словами, проєктування та будівництво планують реалізувати за грантові та донорські кошти, а також – заручитися підтримкою міжнародних організацій. Мер додав, що всі питання, які стосуються землі, інфраструктури та благоустрою, бере на себе Вінницька міська рада.

– Наші оборонці, які лікуються після поранень у шпиталях, потребують відновлення – психологічного та фізичного. Це довготривалий процес, і тому ми вболіваємо за те, щоб всі необхідні послуги вони могли отримати не за кордоном, а вдома. У Вінниці також живе чимало талановитих спортсменів, які повинні мати майданчик для розвитку та примножувати свої досягнення. Крім того, цей проєкт сприятиме розвитку фізичної культури, спорту і популяризації здорового способу життя в громаді, – каже Сергій Моргунов.

Зазначено, що підтримали ініціативу створення реабілітаційного спорткомплексу благодійний фонд «МАРІКЕЙТ» та ТОВ «Європейські технології в будівництві».

Генеральний директор компанії Іван Гресь розповів, що функціонал реабілітаційно-спортивного комплексу передбачає фізкультурне та спортивне відновлення для дітей та дорослих.

Презентував концепцію інвестиційного проєкту керівник напрямку відбудови України ТОВ «Європейські технології в будівництві» Вячеслав Нездимовський. Він додав, що відвідувачі зможуть отримати послуги кваліфікованих психологів, реабілітологів та спортивних тренерів:

– У реабілітаційно-спортивному комплексі працюватимуть секції футболу, баскетболу, волейболу, художньої гімнастики, тхеквондо, боксу, діятиме також тренажерна зала та басейни.

Ілюстрація – us.bdpu.org.ua, фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці виділили майже 48 мільйонів гривень на підтримку Захисників і Захисниць

Читайте також: У Вінниці виділили майже 100 тисяч гривень на придбання портативного рентгенапарата для «Стоматології на колесах»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.