У Вінниці виділили майже 48 мільйонів гривень на підтримку Захисників і Захисниць

11:00
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці під час сесії Вінницької міської ради виділили майже 48 мільйонів гривень на підтримку Захисників і Захисниць.

Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, підкресливши, що це одне з найважливіших рішень першої у новому 2024 році сесії, направлене на посилення обороноздатності країни.

– Допоки українці продовжують виборювати свободу та незалежність – наші пріоритети залишаються незмінними: безпека та оборона, забезпечення стійкості громади та турбота про тих, хто її потребує. Тож гроші підуть на купівлю спеціальних автомобілів, обладнання для навчання військових, засобів зв’язку та іншої необхідної армійцям амуніції, а також проведення ремонтних робіт у військових частинах, – зазначив мер.

Він також повідомив, що також кошти виділяють на придбання ліфта-підйомника та іншого обладнання для відділення відновного лікування поранених військовослужбовців. Міський голова зазначає, що таким чином реагують на відповідне звернення медиків, з якими відбулося спілкування минулого тижня.

– Нагадаю, загалом цьогоріч ми плануємо витратити майже 1 млрд грн на допомогу військовим, – зазначив Моргунов.

Також міський голова розповів про спрямування ще 50 мільйонів гривень на придбання державних військових облігацій.

– Ці гроші держава зможе використати на важку зброю, боєприпаси та армійську техніку. Те, на що громада не має повноважень витрачати бюджетний ресурс. Загалом, за два роки від початку повномасштабного вторгнення Вінниця спрямувала на військові облігації майже 700 млн грн, – повідомив мер міста.

Фото – з телеграм-каналу Сергія Моргунова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.