У Вінниці опублікували перелік місць, де можна сховатися у місті під час обстрілів. СПИСОК

11:47
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Вінницька ОДА опублікувала список найпростіших укриттів та споруд подвійного призначення, де жителі міста можуть заховатися за потреби. 

У документі, опублікованому на сайті Вінницької ОДА, налічено укриттів за понад 1 200 адресами. Серед них – підземні переходи, підземні склади, деякі кафе та клуби, а також підвальні приміщення житлових будинків.

Переглянути усі укриття в PDF-форматі можна за ЦИМ посиланням.

Нагадаємо, як повідомив сьогодні мер міста на брифінгу, підвали будинків відкриті. Також зазначається, що спускатися до укриттів необхідно після відповідної команди по системі оповіщення:

– Всі підвали відкриті, – каже Сергій Моргунов. – Звичайно, тут покладається, в першу чергу, відповідальність на голів ОСББ і на старших по будинку. Але вся комунікація з управляючими компаніями налагоджена, вони працюють в посиленому режимі. Якщо буде по системі оповіщення команда спуститися в укриття, необхідно це робити.

Під час брифінгу мер міста також повідомив, що громадський транспорт працюватиме у звичному режимі.

Нагадаємо, сьогодні зранку російські війська обстріляли низку об’єктів в Україні, в країні введений воєнний стан. Державна та місцева влада просить людей зберігати спокій та просить читати лише перевірені джерела інформації. Усі новини з приводу останніх подій читайте у нашому матеріалі, який постійно оновлюється: Російсько-українська війна (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Те, як виглядають деякі з вінницьких укриттів та як діяти у разі обстрілів, можна переглянути у нашому матеріалі ТУТ.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.