РФ розпочала вторгнення: удари по кількох містах. В Україні вводять воєнний стан

7:08
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 24 лютого, Росія вторглася в кілька міст країни. Удари завдано по кількох об’єктах. В Україні вводять воєнний стан. 

Як пише Укрінформ, Президент РФ Володимир Путін ухвалив рішення про проведення спеціальної військової операції із «захисту Донбасу». По кількох військових об’єктах у Києві, Харкові та Дніпрі були завдані ракетні удари, в Одесі висадився російський десант (щодо Одеси інформація виявилася неправдивою), а війська РФ перейшли кордон під Харковом (інформація також не підтверджується).

Також Українська правда цитує Путіна під час його звернення (трансляція телеканалу “Росія-24”):

“Мною прийнято рішення про проведення спеціальної військової операції (щодо захисту Донбасу – ред.). Її мета – захист людей, які протягом восьми років зазнають знущань, геноциду з боку київського режиму”. “Росія не допустить появи в України ядерної зброї”. “До планів РФ не входить окупація українських територій”. “Вся відповідальність за можливе кровопролиття буде повністю на совісті українського режиму”.

Президент України Володимир Зеленський заявив про введення по всій Україні воєнного стану.

«Сьогодні президент Путін оголосив проведення спеціальної військової операції на Донбасі. Росія здійснила удари по нашій військовій інфраструктурі та по наших прикордонниках, прикордонних загонах. В багатьох містах Україні було чутно вибухи. Ми вводимо воєнний стан на всі території нашої держави. Хвилину тому я провів розмову з президентом Байденом. США вже почали гуртувати міжнародну підтримку. Сьогодні від вас, від кожного з вас потрібно спокій. по можливості залишайтесь вдома. Ми працюємо, армія працює, працює весь сектор безпеки України. На зв’язку з вами буду постійно я, РНБО, Кабінет міністрів України», – заявив глава держави.