У Вінниці на 255 тисяч оштрафували адміністратора гральної зали

15:30
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

За принципової позиції Вінницької місцевої прокуратури Вінницьким міським судом визнано винною адміністратора одного з гральних закладів міста Вінниця у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України та призначено їй покарання у вигляді штрафу у розмірі 255 тисяч гривень.

Як повідомляється, Вінницькою місцевою прокуратурою доведено, що обвинувачена, в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», діючи умисно, з корисливих мотивів, була адміністратором грального закладу, за що отримувала незаконний прибуток у вигляді заробітної плати.

Зокрема, вказана особа, працюючи відповідно до встановленого графіка виходу на роботу, задля належного функціонування незаконного грального закладу – обслуговування гравців, отримувала від них грошові кошти, видавала виграші, а також – здійснювала зберігання та передавання їй грошових коштів, отриманих від зайняття гральним бізнесом..

Установлено, що адміністраторка, будучи обізнаною з діяльністю відповідного програмного забезпечення та за допомогою мережі «Інтернет» та використовуючи персональний комп’ютер – отримувала від гравців готівкові кошти та, за допомогою вищевказаного програмного забезпечення, встановлювала кількість ігрових балів, що еквівалентні сумі наданих гравцем грошових коштів, на інші комп’ютери, розташовані в гральному закладі, надаючи таким чином можливість гравцю, шляхом визначення ставки в грі, як отримати грошовий виграш, так і не отримати його залежно від випадковості.

Згідно вироку суду гральне обладнання та готівкові кошти, отримані від незаконної діяльності, конфісковано.

Нагадаємо також, що у Вінниці з кінця минулого року тривають системні напади на зали ігрових автоматів у Вінниці.

Останній напад на зали ігрових автоматів відбувся 20 червня: групою невідомих осіб було розгромлено залу на вулиці Грибоєдова, попередня така атака відбулася 7 червня на “Урожаї”.

Читайте також: Півхвилини на атаку: на “Урожаї” розгромили ще одну залу гральних автоматів. ВІДЕО

Близько двох десятків молодиків із закритими обличчями громили залу менше хвилини. Протягом цього часу традиційно було розтрощено ігрове обладнання, плазмові телевізори та меблі. Так само традиційно охорона не втручалася в дії нападників, а поліція – не встигла приїхати на місце скоєного.

Раніше, 15 травнягрупа молодих хлопців у медичних масках увірвалася до приміщення із написом “Національна лотерея”, де насправді працювала гральна зала. Також 3 травня група молодих активістів з ГО “Народна воля” за 30 секунд вщент розгромили залу біля Центрального вінницького автовокзалу.

Читайте також: Рахунок пішов на десятки: у Вінниці невідомі розгромили чергову залу ігрових автоматів. ВІДЕО

Нещодавно молодики, що воюють з ігровими залами у Вінниці, дали ексклюзивне інтерв’ю Vежі. В ньому вони заявили, що почали отримувати погрози від правоохоронців та представників криміналітету та попередили, що “готові проливати кров” у випадку, якщо будуть піддані переслідуванням.