Півхвилини на атаку: на “Урожаї” розгромили ще одну залу гральних автоматів. ВІДЕО

9:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

Надвечір 6 червня близько двох десятків хлопців із закритими обличчями здійснили черговий напад на залу гральних автоматів у Вінниці.

Цього разу об’єктом атаки став заклад на території ринку “Урожай”, де гральні автомати діють під брендом “Національна лотерея”. Близько 17:00 активісти увірвалися в гральну залу та розгромили її, пошкодивши як самі гральні термінали, так і решту обладнання зали. Також стільцем, винесеним з гральної зали молодики розбили вуличну вивіску грального закладу.

Під час атаки всередині перебували кілька відвідувачів, які безперешкодно полишили заклад. Охорона гральної зали не вчиняла жодних дій, аби зашкодити акції, на місце інциденту також не встигла приїхати поліція. За словами активістів, під час атентату ніхто не постраждав.

Дана акція – чергова в переліку систематичних атак на гральні заклади у Вінниці, які тривають з минулого року і яких було вже понад десять епізодів. Відповідальність за атаки на себе зазвичай беруть активісти організації “Народна воля”, цього разу учасники атаки себе жодним чином себе не ідентифікували. Під час попередніх нападів події розгорталися так само стрімко: атаки тривали менше хвилини, під час яких ігрові зали були майже повністю розтрощені, а охорона закладів, так само як і поліція, не встигали зреагувати.

Нагадаємо, що нещодавно в ексклюзивному коментарі Vежі учасники подібних атак розповіли про погрози на їхній бік, пояснили свої мотиви та запевнили, що в разі переслідувань “готові проливати кров”.