У Вінниці група молоді розгромила чергову залу гральних автоматів. ФОТО, ВІДЕО

20:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:35

Надвечір 15 травня група молодих хлопців у медичних масках здійснила черговий напад на залу гральних автоматів. В результаті атаки ніхто з відвідувачів не постраждав, однак залу було розгромлено вщент. 

Сьогоднішня акція, як і попередня, тривала менше хвилини: близько десятка молодих хлопців у спортивному одязі та в масках на обличчі увірвалися до приміщення з написом “Національна лотеря”, де насправді працювала гральна зала.

У той момент в залі були нечислені відвідувачі, більшість яких швидко покинула приміщення. Заблокованим лишився лише чоловік на милицях: через завалений потрощеним обладнанням, вихід, він певний час не міг покинути залу. З огляду на чисельну перевагу молоді, охорона та адміністрація зали просто спостерігала за погромом.

Приблизно через 40 секунд від початку атаки, координатор групи скомандував злопцям: “Виходим!”. Парубки припинили трощити залу та оперативно покинули приміщення. За кілька секунд вони зникли в невідомому напрямку.

Нагадаємо, що відповідальність за такі атаки, котрі стали вже систематичними, бере на себе організація “Народна воля”. За останні кілька місяців вони здійснили вже понад десяток таких атак – останні з них відрізнялися жорсткістю: гральні зали не просто розмальовувують, а нищать все обладнання до непрацездатного стану.