Рахунок пішов на десятки: у Вінниці невідомі розгромили чергову залу ігрових автоматів. ВІДЕО

9:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

20 червня у Вінниці відбулася дванадцятий напад на зали ігрових автоматів з боку групи невідомих осіб за останній час. Цього разу було розгромлено залу на вулиці Грибоєдова.

Близько двох десятків молодиків із закритими обличчями громили залу менше хвилини. Протягом цього часу традиційно було розтрощено ігрове обладнання, плазмові телевізори та меблі. Так само традиційно охорона не втручалася в дії нападників, а поліція – не встигла приїхати на місце скоєного.

Нагадаємо, що системні напади на зали ігрових автоматів у Вінниці тривають з кінця минулого року, попередня така атака відбулася 7 червня на “Урожаї”. Спочатку активісти намагалися порівняно мирним чином привернути увагу до проблеми діяльності ігрових залів, які вони вважають незаконними. Пересвідчившись, що правоохоронці не здатні впоратися з такою проблемою законним шляхом, активісти почали діяти самотужки і просто трощити зали.

Нещодавно молодики, що воюють з ігровими залами у Вінниці, дали ексклюзивне інтерв’ю Vежі.  В ньому вони заявили, що почали отримувати погрози від правоохоронців та представників криміналітету та попередили, що “готові проливати кров” у випадку, якщо будуть піддані переслідуванням.