“Ми готові проливати кров”: активіст, який атакує ігрові автомати у Вінниці, дав ексклюзивне інтерв’ю. ВІДЕО

21:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вчора один з активістів, котрий бере участь в систематичних погромах залів ігрових автоматів, вийшов на зв’язок з Vежею з пропозицією розповісти про погрози з боку власників ігрових залів та поліції.

Молодий чоловік погодився дати інтерв’ю із закритим обличчям та зі зміненим голосом. У коментарі активіст повідомив, що високопосадовці МВС та представники криміналітету спочатку пропонували активістам гроші за те, щоб вони припинили напади на зали ігрових автоматів, а після того, як активісти відмовилися – почали погрожувати відкриттям кримінальних проваджень. Ідеться про статті “хуліганство за попередньою змовою групою осіб” та “крадіжка”.

Як зазначив в інтерв’ю активіст, його однодумцям відомо, хто саме з вінницьких силовиків контролює незаконний гральний бізнес у Вінниці. Водночас інтервюований відмовився називати прізвища цих осіб, пояснюючи це тим, що наразі активісти продовжують збирати про них інформацію, аби побачити “повну картину та всіх причетних”.

Коментуючи свою мотивацію вчиняти та продовжувати погроми, активіст зазначив, що вони це роблять з ідейних переконань та вважають ігрову залежність людей схожою на наркотичну. “Від цього руйнуються сім’ї, людські долі. Ми знаємо точно, що в таких закладах відкрито люди вживають наркотики”.

Також активіст прокоментував звинувачення щодо “вибірковості” їхніх атак. “По-перше, якщо ви проаналізуєте акаунти цих людей, які лишають подібні коментарі, ви побачите, що це або боти, або зацікавлені особи. Ми не “стіл замовлень”, щоб атакувати ті ігрові зали, на які нам вкажуть. Ми плануємо свої акції та діємо на власний розсуд”, – сказав активіст.

Відповідаючи на запитання, яка реакція може бути від цієї групи активістів, якщо кримінальні провадження таки будуть відкриті, чоловік сказав наступне:

– Ми не зупинимося. Якщо будуть тривати репресії і з будь-ким з наших активістів що-небудь трапиться – ми готові проливати кров.

Читайте також: У Вінниці активісти розтрощили чергову залу гральних автоматів. ФОТО, ВІДЕО

У Вінниці група молоді розгромила чергову залу гральних автоматів. ФОТО, ВІДЕО