У штовханні ядра та метанні диска на легкоатлетичних змаганнях здобув перемогу 94-річний вінничанин Генріх Зверєв

17:13

На Хмельниччині відбулися легкоатлетичні змагання на честь призерів Ігор ХХ Олімпіади. На цих змаганнях 94-річний вінничанин Генріх Зверєв здобув перемогу в штовханні ядра та метанні диска серед чоловіків.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет України та олімпійська команда, у змаганнях взяли участь 135 спортсменів від 35 років та старші, кілька провідних легкоатлетів краю, які виступали поза конкурсом. Також 30 дітей – представники 16 областей та міста Києва.

Упродовж двох днів спортсмени виборювали нагороди в 15 дисциплінах на доріжках і в секторах реконструйованого центрального міського стадіону імені Г. Тонкочеєва.

Усі переможці та призери змагань у кожній дисципліні серед чоловіків та жінок в особистому заліку у cвоїх вікових групах відзначені грамотами, а в абсолютному заліку – грамотами, та медалями. Крім цього, переможці отримали кубки від організаторів заходу.