У початковій школі вінницького ліцею №13 завершили капремонт укриття

15:43
Автор: Vежа
Become a Patron!

Нещодавно в початковій школі ліцею №13 завершили ремонт підвального приміщення та адаптацію його під найпростіше укриття. Воно розраховане на 290 осіб.

За повідомленням Вінницької міськради, таким чином, більше дітей зможуть навчатись в офлайн-форматі.

Як зазначили в департаменті освіти, в укритті провели роботи згідно з вимогами ДСНС: облаштували два аварійні виходи, стелі відповідно до норм, вентиляційну систему тощо. Роботи з капітального ремонту включили в себе також облаштування аварійного освітлення, санвузлів, рукомийників. Крім того, в укритті також є запаси питної води та їжі, місця для сидіння.

Як зазначив директор ліцею Олександр Седельов, наразі в закладі навчається 475 учнів початкових класів, і освітній процес відбувається в дві зміни.

— Якщо говорити про укриття, то до сховища під’єднана система опалення і наявні усі необхідні речі, які можуть стати у нагоді у випадку небезпечної ситуації, — каже він.

Нагадаємо, навесні у Вінницькій міськраді повідомили, що планують побудувати укриття в низці шкіл. Так, спочатку йшлося про чотири ліцеї: №12, 13, 23 і 30. Потім рішення про будівництво укриттів у школах ухвалили ще щодо двох ліцеїв: №11 і №33.

Фото – з сайту міськради

Читайте також: У Вінниці планують побудувати укриття для чотирьох ліцеїв

Читайте також: У Вінниці планують побудувати укриття ще у двох ліцеях і чотирьох дитячих садочках

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.