У Вінниці планують побудувати укриття ще у двох ліцеях і чотирьох дитячих садочках

17:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці планують побудувати укриття у ще двох ліцеях та попередньо – чотирьох дитячих садочках. Зокрема це ліцеї №11 і №33. 

Як повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, відповідний проєкт рішення міської ради стосовно будівництва об’єктів цивільного захисту – вже готується.

За цей навчальний рік за кошти міського бюджету відремонтовано 28 укриттів, – повідомляє мер. – Тепер переходимо до наступного етапу – будівництво захисних споруд у тих закладах, де немає підвальних приміщень, які можна адаптувати під сховище.

За словами Сергія Моргунова, це непростий процес, адже “якщо в школі не проєктувався підвал, то на це була причина, часто – ґрунтові води, або санітарні обмеження. Значить вкопуватись – не варіант”.

Шукати технологічні рішення – завдання фахівців під час виготовлення проєктно-кошторисної документації. Маємо використати всі можливості територій, щоб створити безпечні умови для перебування дітей в навчальних закладах, – зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося  про плани побудувати укриття для ліцеїв №12, 13, 23 і 30. Тоді міський голова зазначав, що з 44 ліцеїв вінницької громади 14 – не мають власних укриттів.

Також нагадаємо, що на сесії 28 квітня міськрада виділила додаткові 152,5 мільйона гривень на ремонти закладів освіти, потреби закладів охорони здоров’я та сектор оборони. Цим рішенням виділили кошти й на будівництво укриттів для шкіл.

Ілюстративне фото – УНІАН

Читайте також: У Вінниці планують побудувати укриття для чотирьох ліцеїв

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.