У дитячому садку на Тяжилові створюють додаткову групу на 20 дітей. ФОТО

15:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

У дитячому садочку №10, який розташований у Тяжилові, буде створена додаткова група. Там зможуть виховувати 20 дошкільнят. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, у приміщенні майбутньої групи вже зробили капітальний ремонт. Наразі триває процедура для проведення тендерних закупівель, щоб придбати необхідне обладнання. Відкриють групу вже цього року.

 

– У ДНЗ №10 вже повністю завершено капітальний ремонт приміщення для додаткової групи. Всі стіни поштукатурені та пофарбовані, підлога застелена лінолеумом. У санвузлі здійснено облицювання плиткою стін та підлоги, встановлено рукомийники, душовий піддон. Підключена система опалення, водогону, освітлення, вентиляції. Замінено вікна та пожежний вихід на металопластикові конструкції, – розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

 

У міській раді додають, що протягом останніх п’яти років збудували чотири дитячі садки: «Пазлик» в мікрорайоні Академічний, «ДзВІНка» по вул. Антонова, «Смайлик» на Замості, «Мадагаскар» на вул. Трамвайній.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: На «Академічному» у Вінниці побудують два дитячі садки та школи

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.