У Вінниці відкрили новий садочок «ДзВІНка» на 360 дітей. ФОТОРЕПОРТАЖ

12:30
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці по вулиці Антонова, 13-а відкрили новий садочок №20 «ДзВІНка»: у ньому 12 груп, в яких можуть перебувати до 360 діток. Територіально він розташований поблизу житлового комплексу на 1 400 квартир. 

Офіційне відкриття сьогодні, 2 лютого, відбулось за участю місцевих чиновників та представника компанії-будівельника, та головне – прийшли батьки разом із дітками, які вже зареєстровані у цьому садочку, а також ті, хто планує зробити це найближчим часом.

До речі, керівниця закладу Людмила Малофеєва розповіла, що назва «ДзВінка» – це абревіатура: «дзвінкоголоса вінницькa дитинкa».

Наприклад Ольга каже, що старший Тимофій вже записаний до цього садочку.

  • Насправді, цей садочок просто неймовірний, усе так гарно і чисто, стільки всього сучасного, що просто не віриться. Причому в цьому районі взагалі інших варіантів немає, і це чудово, що мій Тимофій вже стовідсотково тут буде, а менший коли трохи підросте – теж сюди ходитиме.

 

Сергій Моргунов спочатку отримав символічний «ключ» від забудовника, а потім передав його теперішним власникам – дітям. Фактично для відвідування садочок буде відрито вже з понеділка, а наразі прийнято документи від 42 дітей.

Окрім того, міський голова запевнив, що черги до дитячих садочків планують повністю ліквідувати до 2020 року, а наразі триває будівництво ще чотирьох закладів для найменших вінничан, також поступово відкриваються додаткові групи в існуючих ДНЗ.

 

Інвестором є ПАТ «Вінницоблагротехсервіс» – компанія вклала у будівництво, що тривало півтора роки – майже 45 мільйонів гривень, ще 2,9 мільйони надійшли з міського бюджету – ці кошти направили на облаштування та купівлю обладнання. Окрім того, малечі буде тепло, адже садок обігріває нова модульна котельня.

В закладі, загальна площа якого 3,6 тисяч квадратних метрів, облаштовано музичну, спортивну зали, харчоблок, медичний блок, пральню, кабінет практичного психолога.

Наразі до однієї з 12 груп дитину зараховують тільки за віком, та коли вже виховний процес розпочнеться, то з огляду на ті чи інші характерні риси, малюка перенаправлятимуть у ту чи іншу групу. Наприклад, серед таких своєрідний гуртків тут є: Крихітки, Непосиди, Фантазери-мрійники, Пізнайки-розумашки, Дослідники-чомусики, Невгамовні, Грайлики тощо.

Відповідно, кожна з груп має свій набір іграшок та різноманітного інвенатрю, а ще – той чи інший основний колір, у котрий пофарбовано кімнати.

На території навколо закладу готово 9 з 12 ігрових майданчики із навісами, які остаточно облаштують за гарної погоди.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.