На «Академічному» у Вінниці побудують два дитячі садки та школи

8:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

У мікрорайоні «Академічний» з’являться нові дитячі садочки та школи. Виконком міської ради затвердив договір про забудову території.

Згідно із рішенням, опублікованим на сайті Вінницької міської ради, у житловому районі «Академічний» побудують декілька об‘єктів соціальної інфраструктури.

Зокрема, там з’являться два заклади дошкільної освіти, кожен з яких буде розрахований на 12 груп. Також збудують дві школи на 24 та 33 класи.

Договір про забудову території затвердили між виконавчим комітетом міської ради та концерном «Поділля». Зазначимо, що саме цей концерн займається зведенням районів «Поділля», «Академічний», також будують багатофункціональні комплекси та торговельні центри. Зокрема, саме вони побудували дитячий садок «Пазлик» на території мікрорайону «Академічний».

Замовником проектування та будівництва об‘єктів соціальної інфраструктури стане департамент капітального будівництва міської ради.

Щодо термінів будівництва, то точних дат не зазначено. Вказали лише, що заклад дошкільної освіти на 12 груп та введення його в експлуатацію планують до завершення забудови ІІІ кварталу району; завершення забудови VIІІ кварталу району – завершення будівництва школи на 33 класи та введення в експлуатацію; завершення забудови ІХ кварталу району – завершення будівництва та введення в експлуатацію дитсадка на 12 груп та школи на 24
класи.

Окрім шкіл та дитячого садка, заплановано спроектувати та побудувати об‘єкти транспортної інфраструктури, а саме вулиць Тимофіївської, Олександрівської, а також вулиці Андрія Шептицького в м. Вінниці на відрізку від Сабарівського шосе (з розширенням проїзної частини та тротуару, встановленням засобу регулювання дорожнього руху (світлофор), а також влаштуванням велодоріжки).

Читайте також: Як будують нову вінницьку школу: у мережі з’явилося відео процесу будівництва

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.