Цього тижня у Вінниці влаштують традиційний Велодень

8:33
Автор: Vежа

Цієї суботи у Вінниці відбудеться дванадцятий Всеукраїнський Велодень. Зважаючи на те, що Вінниця перебуває у жовтій карантинній зоні, організатори влаштують лише велопробіг містом.

Велодень відбудеться у суботу, 29 травня. В анонсі заходу зазначають, що приїжджати можна на будь-якому велосипеді. Маршрут велопробігу: Європейська площа – площа Гагаріна – вул. Пирогова – ринок “Урожай” – вул. Келецька – вул. 600-річчя – Хмельницького шосе – площа Василя Стуса (“Книжка”). Збір учасників розпочинається з 10 години, старт – 11:00.

– Ми не секта, не партія, і ми нічого не пропагуємо даним заходом. Ми – це усі, хто вважає, що велосипед – більше, ніж просто велосипед. Усе це тільки заради власної розваги, – зазначають організатори. – Акція громадська та аполітична. Забороняється приїжджати на захід із політичною символікою. Прапор України, вишиванка, маскарадний костюм – вітаються! Навіть більше – організатори намагатимуться заохотити сміливців призами.

 

Крім того, з трьох основних мікрорайонів міста буде організовано колективний збір та рух учасників до місця загального старту на площі Європейській. Мешканців Вишеньки, Тяжилова та Київської просять збиратися у районні колони на кінцевих тролейбусних зупинках: Лугова (Тяжилів), Меморіал Визволення (вул. Київська) та біля ТЦ «Plaza Park» на Келецькій. Початок збору районних колон о 9 годині, а старт о 9:30.

– Велике прохання приїхати завчасно, щоб отримати реєстраційний номер, адекватно сформувати колону і вчасно доїхати до площі Європейської, де буде формуватись загальна колона. Також нагадуємо, що до площі Європейської колони будуть доїжджати без супроводу поліції та перекриття вулиць, тому суворо дотримуємось ПДР і правил руху в колоні, – йдеться в анонсі.

Орієнтовний розклад Вінницького Велодня 2021:

9:00 – відкриття реєстрації для районних колон (кінцеві зупинки тролейбусів Київська, Лугова і ТЦ «Plaza Park»);

9:40 – старт районних колон до місця формування загальної колони (площа Європейська);

10:00 – відкриття реєстрації учасників вело дня на площі Європейській;

10:40 – інструктаж маршалів, що супроводжують колону;

10:50 – інструктаж учасників велопробігу містом, початок формування колони;

11:00 – старт святкового велопробігу містом;

11:40-12:00 – фініш святкового велопробігу містом на площі Василя Стуса, загальне фото, розіграш призів.

Організатори додають, що у випадку виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), та таких, коли проведення заходу може стати небезпечним, захід може бути скасовано. Також просять учасників заходу одягнути шолом. Стежити за інформацією можна на сторінці заходу у Facebook ТУТ.

Організатор в особі “Критична маса.Вінниця” не несе відповідальності за здоров’я та життя учасників. Особи, які братимуть участь у Велодні, своєю присутністю засвідчують те, що вони прочитали вказану інформацію і кожен окремо несе відповідальність за своє здоров’я та життя під час участі у заході, усвідомлює всі ризики та приїздить на захід на технічно справному велосипеді.

Фото з архіву Vежі

Читайте також: Вінниця — місто велосипедів: як не вінничанка знайомилася з велорухом та випробовувала місцеві велодоріжки. ФОТО

Читайте також: Одна доба і сотні кілометрів: у Вінниці відбувся фініш національного веломарафону Flèche «Центр країни». ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.