Тролейбус, автобус чи трамвай: у Вінниці стартувало “опитування від мера” щодо транспорту

10:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває процес модернізації громадського транспорту. Відтак, у вінничан вирішили поцікавитись, що саме варто першочергово покращувати в транспортній системі міста та який вид муніципального транспорту має бути пріоритетним: тролейбус, трамвай чи автобус.

Таке своєрідне “опитування” опубліковано на Facebook-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

Хоча ми і тримаємо лідерство за якістю транспортних послуг серед українських міст за щорічним Всеукраїнським муніципальним опитуванням, але зупинятися на досягнутому не плануємо. Для нас важливі дві речі: комфорт пасажирів та екологічність транспорту, – йдеться, зокрема, в дописі на сторінці мера.

Нагадаємо, цьогоріч у Вінниці заплановано придбати 10 електробусів, задля закупівлі яких в місті вирішили взяти кредит в “Укргазбанку”, та зібрати 7 тролейбусів типу “VinLine”. Нещодавно було оголошено тендер на закупівлю 10 машинокомплектів кузовів для нових тролейбусів.

Окрім того, в місті очікують першої партії трамваїв “Tram-2000” з Цюриха.

Минулоріч також в місті закупили також 10 автобусів на газу “Otacar” та випустили на маршрути. Один з яких, маршрут №4 “Лугова – Барське шосе”, став новим для міста.

Окрім того, нещодавно Вінниця приєдналась до Європейського Зеленого курсу, який має на меті зменшення негативного впливу на довкілля.

Фото – з архіву Veжі